AĞIR CEZA MAHKEMELERİ
1. Ağır Ceza Mahkemesi (Başkan)
Hatice ÖZKAN BİNGÖL
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Tufan ARSLANTAŞ
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Berna DEMİR
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Ahmet ADAM
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Nebi SALGINKAYA
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Munise TULGAR
1. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mesut ERYILMAZ
2. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
İsmail İBZE
       
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
-------
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Mahir TAŞTİMUR
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Mehmet AKSAY
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Nurcan ATEŞ
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
İsmail AYDIN
4. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Coşkun DERE
3. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Erhan KOYUNCU
       
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Kamuran KAYA
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Başkan)
Ali KARA
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Ali İlke SAĞKAN
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Tahir AKGÜL
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Osman ERDEM
6. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Selçuk SALTEK
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Şule TUNÇ
5. Ağır Ceza Mahkemesi(Üye)
Faruk KANTAR
ASLİYE CEZA MAHKEMELERİ
1. Asliye Ceza Mahkemesi
Anıl Deniz GÜNEŞ
2. Asliye Ceza Mahkemesi 1/2
Mücahit KAYAROĞLU
2. Asliye Ceza Mahkemesi 1/2
Aydanur KABATEPE
3. Asliye Ceza Mahkemesi
Ali Osman KARAOĞLU
4. Asliye Ceza Mahkemesi 1/2
Selahattin AKKILIÇ
4. Asliye Ceza Mahkemesi 1/2
Gökhan DENİZHAN
5. Asliye Ceza Mahkemesi 1/2
Eşref KİREÇ
5. Asliye Ceza Mahkemesi 1/2
Gülşan YILMAZ
6. Asliye Ceza Mahkemesi 1/2
Sıddıka İNCEDAL DENİZHAN
7. Asliye Ceza Mahkemesi
Adil BİNGÖL
8. Asliye Ceza Mahkemesi
Nimet GÜNDOĞDU YÜKSEL
9. Asliye Ceza Mahkemesi
Gazanfer BOZDAĞ
SULH CEZA HAKİMLİKLERİ
1. Sulh Ceza Hakimliği
Ahmet TÜRKER
2. Sulh Ceza Hakimliği
Mücahit KAYAROĞLU
3. Sulh Ceza Hakimliği
Hasan Tahsin CİNOĞLU
4. Sulh Ceza Hakimliği
Kürşad GÖKKAYA
ÇOCUK MAHKEMELERİ
1. Çocuk Mahkemesi
Süleyman DURSUN
2. Çocuk Mahkemesi
Rabia Rana ŞANLI
İnfaz Hakimliği
Dursune KÜÇÜKEL
UYAP BİLİŞİM SİSTEMİ
uyap eposta
HIZLI İLETİŞİM
T.C. Adalet Bakanlığı Şanlıurfa Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır // Hazırlayan Mustafa BALIK